MARKA SAPORE

PRODUKTY POD MARKĄ SAPORE TO NIEPOWTARZALNY SMAK I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

W naszej ofercie posiadamy dwie linie produktów dedykowane do gastronomii: Caffe Sapore oraz Sapore Food.


Caffé Sapore

Wyjątkowa marka kawy stworzona dla wszystkich poszukujących filiżanki doskonałej kawy – od nowicjusza po doświadczonego baristę. Nasze mieszanki to nie tylko wspaniałe espresso, to również doskonałe połączenie dla stworzenia idealnego cappuccino czy caffe latte dając wyraźny, pełny smak w kawach mlecznych.

Sapore D’oro

Nasze wyjątkowe mieszanki ziaren zostają poddane precyzyjnemu paleniu celem osiągnięcia bogatego i dojrzałego aromatu oraz stworzenia łagodnego, aksamitnego, kremowego synonimu wspaniałej kawy. Pozyskiwane z wykorzystaniem europejskiego doświadczenia – po pieczołowitym zebraniu z najlepszych plantacji  ziarna Sapore D’oro zostają poddane precyzyjnemu paleniu, następnie zostają szczelnie zamknięte i przechowywane w idealnych warunkach, gotowe do bezpośredniego spożycia. Nasze doświadczenia i poszukiwania niezmiennie doskonałej kawy, pozwoliły zespołowi ekspertów na stworzenie wyrafinowanego smaku espresso z bogatym body , tak by można ze smakiem zacząć każdy dzień.


Sapore D’oro Crema

Powolny proces wydłużonego palenia wydobywa z tej mieszanki umiarkowane body i delikatną gorycz. Barwa w odcieniu jasnego orzecha odpowiednia do stopnia upalenia mieszanki. Tekstura kawy jednolita, spójna  i gęsta, body umiarkowane i oleiste. Delikatny, pozytywny posmak czarnej czekolady z wyczywalną nutą cytrusów. Miesznka idealnie komponuje się ze mlekiem, dominuje w niej umiarkowana gorycz z wyczywalną słodyczą.


Sapore Food

Gama specjalnie wyselekcjonowanych produktów głęboko mrożonych, stworzonych przy współpracy z czołowymi  polskimi producentami  a dedykowana do rynku Fast Food.

W ofercie znajdują się:

Parówki | Zapiekanki | Kanapki

Wysoka jakość, za którą stoi renoma producenta i wieloletnie doświadczenie, sprawdzone receptury i wyjątkowy smak potwierdzony przez szerokie grono lojalnych klientów to powody, dla których tych produktów nie może zabraknąć w twojej ofercie.